med kvalitet i fokus

produkter

Referanseprosjekter

Butikklokale, Larvik
Takstol
Driftsbygning, Brunlanes
Takstol, Precut, Bjelkelag
Vallø Strandpark, Tønsberg
Takstol
Forskalingrammer, Sydhavna Oslo
Takstol
Restaurant, Lillesand
Takstol
Bolig, Kvinesdal
Takstol
Bolig, Høllen i Arendal
Takstol
Bolig, Froland
Takstol
Previous
Next

avdelinger

LARVIK

takstol

precut

hulldekke


GRIMSTAD

takstol

precut

element

hulldekke

SANDNES

salgskontor

 

 

 

kontakt

LARVIK

ADMINISTRASJON

Svein-Tore Bergene

daglig leder
95 97 93 99
33 16 55 92
svein-tore@alfatre.no

Øyvind Farstad

styreleder
90 96 55 59
33 16 55 95
oyvind@alfatre.no

Solbjørg F Bergene

konstituert daglig leder
99 62 17 65
33 16 36 54
solbjorg@alfatre.no

Tore Halle

produksjonsleder
41 62 60 66

tore@alfatre.no

Heidi S Jacobsen

regnskapsmedarbeider
46 90 52 21
33 16 55 90
regnskap@alfatre.no
SALG

Roy Digernes

salgs- og markedssjef
96 00 29 22
33 16 36 51
roy@alfatre.no

Ivar-André F Næss

ingeniør
95 16 92 48

ivar@alfatre.no

Rolf Arne Haaland

kalkulatør
97 04 31 23

rolfarne@alfatre.no

Petter Sørensen

ingeniør
97 17 07 85
33 16 36 55
petter@alfatre.no

Per Olav Buchardt

kalkulatør
90 86 65 45

per.olav@alfatre.no
KONSTRUKSJON

Dagfinn Høvik

teknisk tegner
45 46 24 24
33 16 55 96
dagfinn@alfatre.no

Gisle Abrahamsen

teknisk tegner
96 00 90 08
33 16 36 53
gisle@alfatre.no

Erlend Frank

byggmester
96 00 90 01
33 16 36 52
erlend@alfatre.no

Ingvar Skarvang

ingeniør
91 87 60 85
33 16 55 94
ingvar@alfatre.no

Adnan Sadovic

sivilingeniør
95 22 97 57
33 16 55 97
adnan@alfatre.no

Torbjørn H Løve

sivilingeniør
47 02 26 00

torbjorn@alfatre.no

Lars Andreas Eskedal

byggtekniker
45 13 05 01

lars@alfatre.no
LOGISTIKK

Bjørn Mathisen

logistikkleder
40 41 27 45
33 16 55 93
bjorn@alfatre.no

Adrian Wysocki

koordinator
46 38 55 66

adrian@alfatre.no

Else Marie Farstad

‘Mor’ på bruket



GRIMSTAD

ADMINISTRASJON

Tom Andersen

daglig leder
99 52 17 61
37 40 03 02
tom@alfatre.no

Rolf Svendsen

produksjonstilrettelegger
95 14 65 56
37 40 03 07
rolf@alfatre.no
SALG

Marco Johansson

salgsansvarlig Agder
92 82 69 00
37 40 03 05
marco@alfatre.no

Per Olav Buchardt

kalkulatør
90 86 65 45

per.olav@alfatre.no

Bjørn A Andreassen

kalkulatør
96 00 90 06

bjorn.a@alfatre.no

Glenn R Myrvang

kalkulatør element
46 45 64 77

glenn@alfatre.no

Steffen A. Andersen

kalkulatør
46 70 22 28

steffen.a@alfatre.no
KONSTRUKSJON

Bjørn Vesterdal

byggtekniker
41 23 54 05

bjorn.v@alfatre.no

Kjetil H Løining

ingeniør
41 67 91 03
37 40 03 04
kjetil@alfatre.no

Lars Olav Tønnesen

teknisk tegner
91 60 41 30

lars.olav@alfatre.no

Atle Olsen


95 36 55 85
37 40 03 06
atle.o@alfatre.no

Tor-Einar Bringaker

byggmester
91 52 76 47

tor-einar@alfatre.no
LOGISTIKK

Stefan H Knutsen

logistikkleder
46 81 67 20

stefan@alfatre.no

Viktor Widgren

truck- og vedlikeholdsansvarlig
47 51 59 95

viktor@alfatre.no

SANDNES

Øyvind Farstad

daglig leder/ styreleder
90 96 55 59
33 16 55 95
oyvind@alfatre.no

Frode Kjemhus

salgsansvarlig Rogaland
97 75 42 22
51 21 19 00
frode@jatak-atj.no

om oss

Bedriften består i dag av moderne produksjonsanlegg i både Larvik og Grimstad. Alfa Tre var først ut i Norge med å anskaffe seg CNC-maskinen Hundegger SC1. Alfa Tre setter sin ære i å finne smarte løsninger på kompliserte konstruksjoner, og markedet kjenner Alfa Tre som en kreativ samarbeidspartner når utfordrende tak skal tegnes, beregnes og bygges.

Alfa Tre AS – Hegdalringen 19 – 3261 LARVIK – (+47) 33 16 55 90 – post@alfatre.no

ian – 2021